Πολιτιστικές – Αθλητικές Εκδηλώσεις του σχολείου μας!

Με μία επιτυχημένη γιορτή έληξε το σχολικό έτος 2021-2022 σήμερα Τρίτη 14 Ιουνίου. Οι μαθητές έπαιξαν, έτρεξαν, τραγούδησαν, χόρεψαν στη γιορτή λήξης της σχολικής χρονιάς του σχολείου μας!

Στο τέλος της εκδήλωσης δόθηκαν αναμνηστικά στους μαθητές της ΣΤ τάξης από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων και κέρασμα σε όλους τους μαθητές και μαθήτριες. Να ευχαριστήσουμε τις γυμνάστριες του σχολείου κ. Καραγιαννάκη Όλγα και την κ. Ζάπτση Μαρία για την οργάνωση της εκδήλωσης. Καλό καλοκαίρι σε όλους!

Οι μαθητές της Στ’ τάξης αποχαιρέτησαν τις αίθουσες του σχολείου με συγκινητικά λόγια και πολλά “ευχαριστώ” προς τους δασκάλους τους, αφού από τον Σεπτέμβρη θα αλλάξουν σχολείο και βαθμίδα εκπαίδευσης. Ο Διευθυντής του σχολείου κ. Ηλιάδης Ηλίας μιλώντας εκ μέρους όλων των δασκάλων, αποχαιρέτησε τα παιδιά της ΣΤ’ και τους ευχήθηκε καλή πρόοδο και στο Γυμνάσιο.