Εκμίσθωση κυλικείου του 4ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

Η Σχολική Επιτροπή Α/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Εορδαίας προκηρύσσει δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την εκμίσθωση του κυλικείου του 4ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας. Ο διαγωνισμός θα γίνει στο γραφείο του 4ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας στις 03/04/2023 ημέρα Δευτέρα και ώρα 12.00 μ.μ.

Η Σχολική Επιτροπή Α/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Εορδαίας προκηρύσσει επαναληπτικό δημόσιο πλειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την εκμίσθωση του κυλικείου του 4ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας.

Ο διαγωνισμός θα γίνει στο γραφείο του 4ου Δημοτικού Σχολείου Πτολεμαΐδας στις 05/05/2023 ημέρα Παρασκευή και ώρα 12.00 μ.μ. Για περισσότερες πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να απευθύνονται στον Δ/ντή του Σχολείου, στο τηλέφωνο 2463022035.